Special Enquiry Detail: Engaged to Kill HD

iPad için Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 824 MB
  • Version 1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Special Enquiry Detail: Engaged to Kill HD oyununda Turino ve Lamonte adlı dedektifleri yöneterek gizemli cinayetleri çözmeye çalışacaksınız.

Special Enquiry Detail: Engaged to Kill HD oyununda Turino ve Lamonte adlı dedektifleri yöneterek gizemli cinayetleri çözmeye çalışacaksınız.

Tamamen ücretsiz olarak iPad cihazlarınıza yükleyerek oynayabileceğiniz oyunda, dedektifler Turino ve Lamonte'yi yönetiyorsunuz. Cinayetlerin işlendiği yerlere giderek delilleri toplamalı ve gizemli cinayetleri çözerek faillerini bulmalısınız.

Special Enquiry Detail: Engaged to Kill HD oyunu içerisinde; 6 adet ilginç bölümler, incelemeniz gereken 44 bölüm, şüpheliler ile dolu zorlu bir vaka, oyun merkezi desteği, iPad Retina Display desteği gibi bir çok eğlenceli ve kullanışlı özellik bulunuyor. Ayrıca oyunda İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Portekizce Brezilya İngilizce, Fransızca, Korece, Çince, Japonca dil desteği mevcuttur.

Dedektif oyunlarını ve filmlerini seven oyun severlerin ilgisini çekeceğiniz düşündüğüm, bir dedektif olarak gizemli cinayetleri çözmeye çalışacağınız Special Enquiry Detail: Engaged to Kill HD oyununu denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Special Enquiry Detail: Engaged to Kill HD indir